אודות

yossi-zeliger_5

ד"ר דרור לינדנר

מומחה ורופא בכיר לפגיעות ספורט וניתוחים ארתרוסקופיים

ד"ר דרור לינדנר סגן מנהל מחלקה אורטופדית א', מרכז רפואי 'שמיר' (אסף הרופא), היחידה לפגיעות ספורט וניתוחים ארתרוסקופיים.

בנוסף, שימש ארבע שנים בוועד של החברה הישראלית לכירורגיה של הברך ומזה כשנתיים משמש כיו'ר החברה הישראלית לכירורגיה של הברך .

נבחר לייצג את איגוד אורתופדית הספורט האירופאית (EFOST) במסגרת EFOST TRAVELLING FELLOWSHIP שבמהלך התקופה הצטרף לטובי המומחים בפגיעות ספורט בארה"ב. רכש נסיון רב בטיפול בפציעות ספורט בספורטאי עלית וכן בספורטאים חובבים, ומרצה בארץ בעולם בנושא זה.

ד"ר לינדנר הוא ספורטאי פעיל בענף הטריאתלון (שחיה, אופניים וריצה) היה חבר נבחרת ישראל בטריאתלון, השתתף באליפות אירופה בטריאתלון, סגן אלוף ישראל ברכיבת אופניים נגד השעון (2002), סיים Ironman בזמן של 10:11 ועוד מספר רב של הישגים ספורטיביים.

ניסיון אקדמי:

ד"ר לינדנר בוגר הפקולטה לרפואה בטכניון, התמחה בכירורגיה אורתופדית במחלקה האורתופדית במרכז הרפואי 'אסף הרופא' בהדרכתם של פרופ' נחום הלפרין וד'ר גבריאל אגר. התמחות על בתחום ניתוחים ארתרוסקופיים, פגיעות ספורט ושימור פרק הירך בשיקגו- Chicago Illinois – American Hip Institute.

לד"ר לינדנר הבנה רחבה להתמודדות עם פצעיות הספורט ויכולת להתאים הטיפול האופטימלי לכל מטופל. ד"ר לינדנר משמש כיושב ראש החברה הישראלית לניתוחי ברך וכן משמש כרופא של קבוצת הכדור-סל מכבי ראשון לציון.

צרו קשר עם ד"ר דרור לינדנר

הברזל 20, רמת החייל, תל אביב | טל' לקביעת תור (גלית): 052-2650440